Wypadek tramwajowy w Łodzi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 17 grudnia 2017
Wybierz miasto na mapie
Wypadek tramwajowy w Łodzi
Data dodania: 2010-05-11 19:21:27
Wypadek tramwajowy w Łodzi
Do tragicznego wypadku tramwajowego doszło dziś rano w Łodzi. Na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Kościuszki, pojazd wypadł z torowiska i przyjeżdżając 4 pasy ruchu - uderzył w słup trakcji tramwajowej.
. Śmierć na miejscu poniósł 22-letni motorniczy tramwaju. 12 osób zostało hospitalizowanych - w tym dwie kobiety w ciąży. Ich stan zdrowia nie jest zagrożony.

W związku z wypadkiem, w rejonie centrum miasta do godzin przedpołudniowych tworzyły się korki. Policjanci na bieżąco kierowali ruchem oraz informowali kierowców o objazdach. W południe zakończono czynności na miejscu i wznowiono ruch. Przyczyna wypadnięcia tramwaju z szyn - nie jest jeszcze znana.


foto: z materiałów policyjnych
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Parkiet dębowy Jazda konna łódzkie dźwigi Dentysta Bełchatów Meble kuchenne Piotrków wypoyczalnia samochodw Kielce
go to top