Wypadek tramwajowy w Łodzi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 25 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Wypadek tramwajowy w Łodzi
Data dodania: 2010-05-11 19:21:27
Wypadek tramwajowy w Łodzi
Do tragicznego wypadku tramwajowego doszło dziś rano w Łodzi. Na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Kościuszki, pojazd wypadł z torowiska i przyjeżdżając 4 pasy ruchu - uderzył w słup trakcji tramwajowej.
. Śmierć na miejscu poniósł 22-letni motorniczy tramwaju. 12 osób zostało hospitalizowanych - w tym dwie kobiety w ciąży. Ich stan zdrowia nie jest zagrożony.

W związku z wypadkiem, w rejonie centrum miasta do godzin przedpołudniowych tworzyły się korki. Policjanci na bieżąco kierowali ruchem oraz informowali kierowców o objazdach. W południe zakończono czynności na miejscu i wznowiono ruch. Przyczyna wypadnięcia tramwaju z szyn - nie jest jeszcze znana.


foto: z materiałów policyjnych
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top