Pikieta lekarzy przed MSWiA - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Pikieta lekarzy przed MSWiA
Data dodania: 2006-05-31 13:59:26
Pracownicy służby zdrowia z regionu łódzkiego pikietowali przed budynkiem MSWiA w Łodzi. Manifestacja była wyrazem popracia dla kolegów-lekarzy, którzy od prawie tygodnia prowadzą w placówce strajk okupacyjny.
. Do mediacji pomiędzy strajkującymi lekarzami a dyrektorem szpitala przystąpił prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Konstanty Radziwiłł.

Dyrektor placówki Wojciech Szrajber rano zapowiedział, że nie poda się do dymisji i nie zwolni z pracy lekarzy mimo, że były takie zalecenia z resortu SWiA. Ponieważ - jak mówił - nadal czuje się odpowiedzialny za szpital zarówno on, jak i strajkujący, postanowili dalej rozmawiać. Dyrektor zapowiedział, że nie zwolni protestujących.
Po kilku godzinach dyskusji z dyrektorem, lekarze podjęli decyzję o kontynuowaniu strajku.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top