Bandyci w areszcie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Bandyci w areszcie
Data dodania: 2006-05-30 13:41:41
Trzy lata więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy w Lubuskiem zgwałcili dwie kobiety, grozili im śmiercią i spalili część wyposażenia ich mieszkania.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze zarzuca im, że wdarli się do mieszkania, w którym przebywały dwie kobiety i brat jednej z nich.
. Mężczyźni zniszczyli mieszkanie, a następnie grożąc nożem, zmusili pokrzywdzone do obcowania płciowego z nimi oraz z bratem jednej z kobiet. Zagrozili, że jeśli poszkodowani zawiadomią policję, zostaną pozbawieni życia.

Prokuratura ustaliła, że w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. Dwudziestolatek i jego starszy o sześć lat kompan, przebywają w areszcie.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top