Zgoda na broń dla prezydenta - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 19 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Zgoda na broń dla prezydenta
Data dodania: 2006-05-25 23:21:57
W czasie czwartkowej wymiany ognia w Gazie rannych zostało 12 osób. Rzecznik izraelskiego Ministerstwa Obrony poinformowała, że Izrael wyda zezwolenie na transfer uzbrojenia dla osobistej ochrony palestyńskiego prezydenta Mahmuda Abbasa. Ma to ścisły związek z groźbami zamachu na
jego życie.
.
Według zachodnich dyplomatów - ofiarodawcy z Europy, obiecali palestyńskiemu prezydentowi fundusze. Z kolei zdaniem doradców prezydenta Abbasa - broń oraz aminicję obiecały Jordania wraz z Egiptem.

Tymczasem premier Izraela Ehud Olmert oraz minister obrony Amir Perec zgodzili się na transfer lekkiej broni. Nie ma jednak potwierdzenia, z których państw. Transfer ma być dokładnie monitorowany. Izrael sprawdzi, "gdzie i do kogo trafi".
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top