Z balkonu Nuncjatury - pobłogosławił - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Z balkonu Nuncjatury - pobłogosławił
Data dodania: 2006-05-25 23:11:05
Ogromny entuzjazm wśród wiernych wywołało pojawienie się papieża Benedykta XVI na balkonie Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie.
Ojciec Święty, który po zakończeniu czwartkowego programu pielgrzymki do Polski - odpoczywa w Nuncjaturze, niespodziewanie pojawił się na balkonie.
.

Wśród zebranych przed Nuncjaturą było wielu młodych ludzi. Śpiewano między innymi "Barkę", wznoszono okrzyki "Wyjdź do nas" i "Pobłogosław".

Po przybyciu do Nuncjatury Apostolskiej, wysiadając z samochodu, Benedykt XVI pobłogosławił licznie zebranych w pobliżu mieszkańców stolicy. Kiedy zaczęli skandować: "Przemów do nas" i "Benedetto", uśmiechnięty papież pojawił się na balkonie na pierwszym piętrze budynku i jeszcze raz pobłogosławił zgromadzonych.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top