Ekipa amerykańskich lekarzy w Polsce - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Ekipa amerykańskich lekarzy w Polsce
Data dodania: 2006-05-24 08:38:04
Cztery operacje plastyczne sfinansowane przez amerykańską Fundację "Hope for tomorrow" mają odbyć się niebawem w zakopiańskim szpitalu. Poddane im zostaną dzieci, które urodziły się ze zniekształceniami ciała lub mają widoczne blizny powypadkowe.

Lekarze ze Stanów Zjednoczonych wyszukali Zakopane przez Internet.
. Skontaktowali się ze szpitalem za pośrednictwem konsulatu i zaproponowali przeprowadzenie operacji. Polscy lekarze przesłali Amerykanom dokumentacje leczenia dzisięciorga wytypowanych małych pacjentów.

Chirurdzy przyjadą już w najbliższą niedzielę. Pierwsze konsultacje zaplanowano na godz. 19:00. Wtedy zagraniczni chirurdzy podejmą decyzje, które z dzieci poddane zostaną operacji. Pierwsze zabiegi rozpoczną się w poniedziałek.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top