Trwa modernizacja sieci ciepłowniczych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Trwa modernizacja sieci ciepłowniczych
Data dodania: 2013-07-05 09:09:53
Na kilku bełchatowskich osiedlach trwają prace związane z przebudową i modernizacją osiedlowych sieci ciepłowniczych. Na 5,5 km trasie miejska spółka PEC zamontuje nowoczesne sieci preizolowane, które zastąpią wysłużone rury kanałowe. Koszt tegorocznej inwestycji to blisko 9 mln zł.

Tegoroczne prace są częścią dużego projektu pn. „Przebudowa i modernizacja osiedlowych sieci ciepłowniczych w Bełchatowie”. Projekt realizowany jest w kilku etapach.
. Pierwszy rozpoczął się w roku 2011. Z kolei ostatni został zaplanowany na 2014 rok.

Nowe sieci położono już m.in. na os. Binków, os. POW, w rejonie ul. Sportowej i Harcerskiej. Łączna długość modernizowanej sieci w ramach projektu wyniesie 22 km. Cały projekt ma kosztować ponad 30 mln zł.

J.E.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top