Szansa na nowoczesne oświetlenie ulic - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Szansa na nowoczesne oświetlenie ulic
Data dodania: 2013-06-26 09:50:05
Bełchatów chce unowocześnić oświetlenie uliczne. Szansę na modernizację infrastruktury oświetleniowej daje program SOWA. Wniosek pn.
. „Modernizacja oświetlenia ulicznego z zastosowaniem systemu zarządzania oświetleniem ulicznym na ulicach Miasta Bełchatowa” złożony do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej został oceniony pozytywnie. Projekt skierowano do kolejnego etapu.

Całość projektu opiewa na kwotę 10 milionów złotych i zakłada modernizację i wymianę oświetlenia w większej części Miasta – 3 tysięcy lamp.
Jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany – 45 procent wartości projektu będzie pochodzić z dotacji NFOŚiGW, z kolei pozostała część inwestycji byłaby sfinansowana przy pomocy długoterminowej pożyczki z NFOŚiGW.

J.E.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top