Ulica Zamoście do przebudowy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Ulica Zamoście do przebudowy
Data dodania: 2013-05-16 12:02:47
Miasto planuje przebudować ulicę Zamoście, na odcinku od pasa PKP do ulicy A.M. Amperea.   Przebudowana zostanie nawierzchnia ulicy wraz ze zjazdami do posesji. Wzdłuż ulicy Zamoście – od strony północnej ma zostać wybudowany chodnik dla pieszych.
. Z kolei po południowej stronie przebudowywanego odcinka jezdni, powstanie droga rowerowa. Ponadto, w ramach zadania planowana jest wymiana opraw oświetlenia ulicznego. 

W ramach zadania wykonane mają być także m.in. prace związane z infrastrukturą podziemną, wybudowane zostaną brakujące odejścia sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. 

Planowany koszt inwestycji, to 2 740 920,46 zł. Termin zakończenia wszystkich prac przewidziany jest na połowę października 2014 roku.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top