Wybudują drogi na osiedlu Ludwików - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Wybudują drogi na osiedlu Ludwików
Data dodania: 2013-01-16 08:48:12
Do 30 czerwca 2014 roku potrwa budowa 1,5 km dróg na osiedlu Ludwików w Bełchatowie. Inwestycja pochłonie ponad 3 miliony złotych.

Ulice zyskają nowe nawierzchnie, chodniki, zjazdy, ścieżki rowerowe i oświetlenie. Drogowcy zajmą się budową ulicy Ludwikowskiej wraz z zjazdami na odcinku od ul. Baczyńskiego do ul.
. Zamoście. Powstanie obustronny chodnik i ścieżki rowerowe na odcinku od ul. Zamościa do ul. Granicznej. Wybudowana zostanie ulica Brzechwy wraz z zjazdami, chodnikiem od strony północnej oraz ścieżką rowerową. Zamontowane zostanie oświetlenie na ulicy Ludwikowskiej i Brzechwy. Ponadto drogowcy usuną kolizje elektroenergetyczne oraz teletechniczne. Dodatkowo wprowadzona zostanie kanalizacja deszczowa w kierunku ulicy Różanej, Letniej i Zawilcowej.

Wykonawcą prac będzie firma LEAR.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top