Droga w Rogowcu przejezdna - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Droga w Rogowcu przejezdna
Data dodania: 2012-10-12 09:24:30
Od zeszłego tygodnia kierowcy mogą przejechać wyremontowanym odcinkiem drogi biegnącej obok siedziby firmy CAT Polska w Rogowcu. Drogowcy rozebrali starą podbudowę jezdni i zastąpili ją nową, która pokryta została nawierzchnia wykonaną z mieszanek mineralno-asfaltowych. Wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.
. w Bełchatowie.

To nie koniec inwestycji drogowych. Trwają prace w Wolicy, gdzie modernizowany jest ponad 400-metrowy odcinek drogi. Zakończono budowę sieci kanalizacji teletechnicznej. Drogowcy pracują też na ulicy Sosnowej i Słonecznej w Kleszczowie. Zajmują się przebudową infrastruktury technicznej oraz budową nowej przepompowni ścieków. Lada dzień zakończą się prace przy układania krawężników na ulicy Słonecznej.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top