Remont chodników i wjazdów na Czyżewskiego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 23 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Remont chodników i wjazdów na Czyżewskiego
Data dodania: 2012-08-02 08:53:23
Lada dzień rozpocznie się remont chodników i wjazdów na ulicy Czyżewskiego. Aktualnie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Staszica wymieniana jest nawierzchnia.

W ramach inwestycji wybudowane zostaną brakujące odcinki sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wymieniona zostanie nawierzchnia, chodniki oraz powstanie ścieżka rowerowa, zjazdy oraz oświetlenie w osiedlu Politanice. Chodniki i zjazdy powstaną również przy ulicy Czyżewskiego od skrzyżowania z ul.
. Staszica do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego.

Wykonawcą prac jest firma LEAR. Z kasy Miasta na zrealizowanie inwestycji popłynie około 500 tysięcy złotych. Prace zostaną zakończone w październiku 2012 roku.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top