Drogowcy rozpoczęli prace na Piłsudskiego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Drogowcy rozpoczęli prace na Piłsudskiego
Data dodania: 2012-05-28 08:28:00
W poniedziałek, 28 maja rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Piłsudskiego. Zamknięty dla ruchu został odcinek od skrzyżowania z Placem Wolności do skrzyżowania z ul. Bawełnianą.

Kierowcy będą musieli uporać się z utrudnieniami na ulicy Piłsudskiego, na odcinku od ul. Bawełnianej do placu Wolności.
. Przez pewien czas nie będzie można dojechać do stacji paliw.

W ramach inwestycji na ulicy Piłsudskiego wykonana zostanie przebudowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Zbudowany zostanie wodociąg wraz z odejściami. Ulica wzbogaci się o nową nawierzchnię,chodnik oraz zjazdy do posesji. Inwestycja pochłonie około 860 tysięcy. Dofinansowanie unijne z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 pokryje 85 proc. kosztów.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top