Grocholice z nowymi drogami - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Grocholice z nowymi drogami
Data dodania: 2012-05-16 09:35:49
W grudniu tego roku zakończy się budowa ulic na osiedlu Grocholice. Obecnie drogowcy pracują na ulicy Smugowej, a następnie przeniosą się na ul. Tkacką i Bugaj.

Od czerwca 2010 roku trwają prace drogowe, instalacyjne i elektryczne w osiedlu Grocholice. Miasto przeznaczyło na ten cel ponad 6 milionów złotych. Drogowcy budują ulice wraz z odwodnieniem.
. Wybudowany zostanie chodnik przy ul. Radomszczańskiej, na odcinku od ul. Smugowej do ul. Rzymowskiego. Prace dobiegły końca na ul. Obrońców Gór Borowskich, Powstańców 1863 r., Korfantego, 11-Listopada, Projektowanej 1 , Projektowanej 2. Drogowcy finiszują na ul. Rzymowskiego, Powstańców Wielkopolski oraz Powstańców Śląskich.

A.J.Zdjęcie: UM Bełchatów
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top