Remont Czyżewskiego będzie tańszy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 24 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Remont Czyżewskiego będzie tańszy
Data dodania: 2012-03-07 09:10:38
Rozstrzygnięty został przetarg na przebudowę ulicy Czyżewskiego. Odcinkiem od skrzyżowania z ulicą Staszica aż do granic miasta zajmie się konsorcjum firm, w którego skład wchodzi Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych z Bełchatowa. Wykonawca oszacował koszt inwestycji na 7,8 mln zł, czyli o prawie 3 mln złotych mniej niż miasto zabezpieczyło na ten cel.
.

Miasto na inwestycję otrzymało unijne dofinansowanie w wysokości 8, 9 mln zł. Prace na ulicy Czyżewskiego mają ruszyć wiosną i potrwają do połowy września 2013 roku. Drogowcy wybudują chodniki, zatoki autobusowe oraz ścieżki rowerowe. Ponadto powstaną nowe zjazdy na posesje i skrzyżowania z ulicami przylegającymi do Czyżewskiego. Zamontowane zostanie nowoczesne oświetlenie uliczne.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top