Będzie nowe rondo i sygnalizacja świetlna - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 23 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Będzie nowe rondo i sygnalizacja świetlna
Data dodania: 2012-02-27 12:19:20
Miasto planuje nowe inwestycje, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa na bełchatowskich drogach. W planach jest budowa nowej sygnalizacji świetlnej oraz ronda przy powstającej galerii Olimpia.

Sygnalizacja świetlna ma powstać na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ulicą Kuklińskiego. Światła mają być zsynchronizowane z trzema skrzyżowaniami, a mianowicie ulicą Czaplinecka z al.
. Włókniarzy, ul. Lipową i Wyszyńskiego z al. Włókniarzy oraz al. Włókniarzy z ul. Kuklińskiego. Inwestycja będzie realizowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

W najbliższym czasie w Bełchatowie ma powstać kolejne rondo. Zlokalizowane ono będzie w rejonie ul. Armii Krajowej przy powstającej galerii Olimpia. Rondo ma na celu poprawę bezpieczeństwo i uniknięcie korków.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top