Drogowcy pojawią się na Pabianickiej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 03 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Drogowcy pojawią się na Pabianickiej
Data dodania: 2012-02-01 09:00:42
Wiosną tego roku ogłoszony zostanie przetarg na generalny remont ulicy Pabianickiej w Bełchatowie. Prace mają się rozpocząć we wrześniu.

Ulica Pabianicka jest jedną z najbardziej niebezpiecznych ulic w Bełchatowie. Piesi i rowerzyści nie mogą skorzystać z pobocza i chodników, ponieważ ich nie ma.
. Z tego powodu na odcinku tym dochodzi do częstych potrąceń i wypadków. Mieszkańcy o remont drogi i wybudowanie chodników walczą od długich miesięcy. Wreszcie ZDW postanowił wyremontować ulicę. Przetarg ogłoszony zostanie koło kwietnia tego roku, a prace mają się rozpocząć wrześniu. Ulica ma być generalnie odnowiona do 2013 roku.

Inwestycja pochłonie ponad 12,7 mln zł. W ramach prac rozbudowana zostanie jezdnia, przebudowane zostaną skrzyżowania oraz powstaną zatoki autobusowe. Ponadto piesi skorzystają z chodników, zaś rowerzyści ze ścieżek rowerowych. Ulica ma być oświetlona.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top