Tragiczny wypadek, nie żyje 25-letni motocyklista - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 29 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Tragiczny wypadek, nie żyje 25-letni motocyklista
Data dodania: 2019-05-27 20:05:08
Tragiczny wypadek, nie żyje 25-letni motocyklista
Źródło zdjęcia: belchatow.policja.gov.pl
Zderzył się z Fiatem.

Do tragicznego zdarzenia doszło 26 maja 2019 roku około godz. 16.10 na drodze między Żłobnicą a Kamieniem w gm. Kleszczów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem m-ki Yamaha zderzył się z fiatem panda.
. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas wykonywania przez kierowcę osobówki manewru zawracania. W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Osobówką kierował 58-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Zarówno on, jak i jego 85-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Bełchatowie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: belchatow.policja.gov.pl

Aga
Tagi: wypadek, tragiczny, motocyklista, fiat, zderzenie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top