Prawie 83 tys. kosztował remont fontanny miejskiej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Prawie 83 tys. kosztował remont fontanny miejskiej
Data dodania: 2019-05-13 16:18:41
Prawie 83 tys. kosztował remont fontanny miejskiej
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Fontanna na placu Narutowicza przeszła gruntowny remont. Na nowe osprzętowanie fontanny miasto ma 4 lata gwarancji i wydało na nie blisko 83 tysiące.

Koniec remontu miejskiej fontanny na placu Narutowicza.
.
Po 7 latach funkcjonowania należało wymienić już wszystkie dysze oraz oświetlenie.

Po tych kilku sezonach pracy należało już wymienić te najbardziej eksploatowane elementy, czyli i dysze wodne i oświetlenie.
Koszt jednej kompletnej dyszy to około 4 tysiące złotych.

Remontu podjęła się firma z Poznania, ta sama, która odpowiedzialna jest za zbiornik wodny z kładką i czterosekwencyjnym podświetleniem na Placu Wolności.
– "Wybór firmy przeprowadzającej remont podyktowany był nie tylko dobrą ceną, ale również kompleksowością wykonania usługi oraz długością okresu gwarancji" – powiedział Marcin Michalak, zastępca dyrektora Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska.
Gwarancja na całe osprzętowanie fontanny trwać będzie 4 lata (48 miesięcy), ale umowa nie przewiduje ochrony autorskiej nad oprogramowaniem sterującym pracą całego urządzenia – tak jak to było dotychczas.

GW

źródło: belchatow.pl
Tagi: remont, fontanny, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top