Ukrywający się przed Organami Ścigania mężczyzna został złapany - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Ukrywający się przed Organami Ścigania mężczyzna został złapany
Data dodania: 2019-04-26 20:39:47
Ukrywający się przed Organami Ścigania mężczyzna został złapany
Źródło zdjęcia: belchatow.policja.gov.pl
Ukrywający się przed Organami Ścigania mieszkaniec powiatu bełchatowskiego został zatrzymany przez dzielnicowych z Komisariatu Policji w Szczercowie.25 kwietnia 2019 roku około godziny 3.00 w miejscowości Traktat Puszczański w powiecie bełchatowskim dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szczercowie zatrzymali do kontroli volkswagena, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. Pasażer wyraźnie był niespokojny w czasie legitymowania. Twierdził też, że nie ma żadnych dokumentów ponieważ wcześniej je zgubił.Mając podejrzenie, że mężczyzna podający fałszywe dane może być poszukiwany, policjanci natychmiast zareagowali.
. Pasażer volkswagena ciągle podający fałszywe dane osobowe został zatrzymany. Ostatecznie jego tożsamość dzielnicowi ustalili w komendzie. Pomocne okazały się również fotografie z policyjnych baz danych. Jak się okazało
31-latek ukrywał się przed organami ścigania. Jest on osobą podejrzaną w sprawach oszustwa i niestosowania się do zakazu sądowego. Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty i został przesłuchany. Bełchatowianin dodatkowo odpowie za wykroczenie z art.65 kodeksu wykroczeń, czyli za umyślne wprowadzanie w błąd funkcjonariusza policji co do własnej tożsamości. Taki czyn zagrożony jest karą grzywny.

Źródło :belchatow.policja.gov.pl /Marta
Tagi: Mężczyzna, Bełchatów, policja
go to top