Utrudnienia w ruchu na Cegielnianej. Wyznaczono objazd - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 29 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Utrudnienia w ruchu na Cegielnianej. Wyznaczono objazd
Data dodania: 2019-04-19 11:56:27
Utrudnienia w ruchu na Cegielnianej. Wyznaczono objazd
Źródło zdjęcia: Bełchatów.pl
Ulica Cegielniana ma być częściowo nieprzejezdna.

Od środy, 24 kwietnia rozpoczyna się przebudowa mostu na rzece Rakówce, która ma potrwać do jesieni. W związku z remontem zmianie ulegnie trasa dwóch miejskich emzetek - linii nr 3 i nr 10.

Ulica Cegielniana jest połączeniem dwóch dróg wojewódzkich – do Zelowa (DW484) i do Łodzi (DW485) – oraz ul. Piłsudskiego, która prowadzi do drogi krajowej nr 74. Na kierowców będą czekać utrudnienia w ruchu na odcinku pomiędzy ul. Pabianicką a ul. Czapliniecką. W tej właśnie okolicy przepływa rzeka Rakówka, na której będzie remontowany most. Prace związane z jego wyburzeniem, a także budową nowego mają ruszyć w środę, 24 kwietnia.

Na czas trwania przebudowy mostu na Rakówce, objazd został wyznaczony przez ul.
. Pabianicką, al. Włókniarzy i ul. Czapliniecką. Co ważne, prowadzone roboty drogowe nie będą miały wpływu na dojazd do posesji znajdujących się w sąsiedztwie – będzie można do nich bez problemu dojechać od strony ul. Czaplinieckiej, albo od strony ul. Pabianickiej. Powiat Bełchatowski, który odpowiedzialny jest za inwestycję, remont mostu, a co za tym idzie także utrudnienia w ruchu mają potrwać do jesieni.

W tym czasie zmienioną trasę będą mieć także miejskie emzetki - linia nr 3 i 10. Przystanki na ulicach: Pabianickiej i Cegielnianej będą wyłączone z ruchu. Na trasie: al. Włókniarzy od ronda z ul. Pabianicką do ul. Czaplinieckiej zostaną dołączone dwa dodatkowe przystanki - jeden al. Włókniarzy (stacja paliw), drugi - al. Włókniarzy (przy rzece). Na objazdowym odcinku autobusy będą się więc zatrzymywać na przystankach: al. Włókniarzy (stacja paliw), al. Włókniarzy (przy rzece), ul. Czapliniecka (na żądanie), ul. Czapliniecka (przy działkach) - na tym przystanku autobusy będą się zatrzymywać w obydwu kierunkach.

Aga

Źródło: belchatow.pl
Tagi: Utrudnienia, w ruchu, Cegielniana, mzk, przebudowa
go to top