Zderzenie tira z samochodem osobowym. Oba samochody w rowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 19 września 2019
Wybierz miasto na mapie
Zderzenie tira z samochodem osobowym. Oba samochody w rowie
Data dodania: 2019-04-04 12:37:57
Zderzenie tira z samochodem osobowym. Oba samochody w rowie
Zderzenie tira z samochodem osobowym. Oba samochody w rowie Zderzenie tira z samochodem osobowym. Oba samochody w rowie
Źródło zdjęcia: efotogaleria.pl
Groźny wypadek.

4 kwietnia 2019 roku, tuż po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej K74 z drogą wojewódzką W480 w miejscowości Grudna w gminie Szczerców doszło do zderzenia samochodu marki VW Passat z pojazdem ciężarowym marki Volvo, który przewoził metalowe profile. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni kierujący passatem jadący drogą W480 od strony Widawy, po dojechaniu do skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu volvo, w wyniku czego doszło do groźnie wyglądającego zderzenia pojazdów. Oba samochody wpadły do rowu.
. Kierowca passata oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. 29-letni kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów biorących udział w zdarzeniu. W tym czasie ruch prowadzony był wahadłowo. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: belchatow.policja.gov.pl
Aga
Tagi: Wypadek, tir, samochód, osobowy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top