Finał poszukiwań 63 latka... - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Finał poszukiwań 63 latka...
Data dodania: 2019-04-04 11:43:11
Finał poszukiwań 63 latka...
Źródło zdjęcia: belchatow.policja.gov.pl
Mieszkaniec zauważył błądzącego mężczyznę.

3 kwietnia 2019 roku przez kilka godzin bełchatowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży pożarnej poszukiwali zaginionego mężczyzny. O zaginięciu Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie powiadomił bratanek zaginionego, który podał, że mężczyzna jest osobą niepełnosprawną i wymaga stałej opieki. Taka informacja i zgłoszenie o zaginięciu uruchomiły cały szereg policyjnych działań.
. Zaraz po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu, został ogłoszony alarm dla policjantów bełchatowskiej policji, po to by jak największa liczba mundurowych rozpoczęła poszukiwania. Do akcji włączyli się także strażacy ochotnicy oraz funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, którzy wspólnie z policjantami i przewodnikiem psa służbowego sprawdzali miejsca ewentualnego oddalenia się zaginionego, przeczesywali tereny leśne, rozpytywali okolicznych mieszkańców. O godzinie 21:00 bełchatowscy policjanci otrzymali sygnał od mieszkańca Osiny w gminie Kluki, który zauważył błądzącego starszego mężczyznę. Natychmiast skierowany w to miejsce patrol policji potwierdził, że jest to poszukiwany 63-latek, który został przekazany rodzinie.

Źródło; belchatow.policja.gov.pl

AGA
Tagi: Szczęśliwy, finał, poszukiwań
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top