Głodne psy rozszarpały świnkę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 19 września 2019
Wybierz miasto na mapie
Głodne psy rozszarpały świnkę
Data dodania: 2019-03-28 19:43:52
Głodne psy rozszarpały świnkę
Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę
Źródło zdjęcia: BAI
Dziś w godzinach popołudniowych na drodze w jednej z wsi w województwie łódzkim, dwa wałęsające się psy, rozszarpały żywcem świnkę wietnamską która uciekła z gospodarstwa.

Psy wygryzły ogromną dziurę w karku świnki, która męczyła się ponad dwie godziny zanim nadjechały zawiadomione służby i zajęły się nią.

O zaistniałej sytuacji zawiadomili okoliczni mieszkańcy, którzy odganiali psy od rannego zwierzęcia przez czas aż do przyjazdu policji. Psy jednak nie zamierzały odejść daleko i czekały w pobliżu na dogodną okazję aby dokończyć dzieło, gdyby tylko ludzie się oddalili.
.

Na pierwszy rzut oka psy nie wyglądają na agresywne, co okazało się mylące, bo jak pokazuje to zdarzenie, potrafią się nagle zmienić w bezwzględnych myśliwych.

Na miejscu pojawiły się również przedstawiciele schroniska dla zwierząt, które zdecydują czy świnkę da się uratować czy trzeba będzie skrócić jej cierpienia.

Niebezpieczne, wygłodniałe psy od dłuższego czasu biegały po okolicy i stwarzały zagrożenie również dla dzieci, które też się w tym rejonie poruszają.
Jak się dowiedzieliśmy od mieszkańców, zdarzało się w przeszłości, że dzieci bały się tędy chodzić bez eskorty dorosłych, widząc biegające na ich drodze psy.

Dzisiejsze zdarzenie miało miejsce w jednej z wsi w województwie łódzkim, przy zbiegu trzech powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego i radomszczańskiego, na terenie gminy Kamieńsk.

O sytuacji został poinformowany również Burmistrz Kamieńska.

W całym kraju media donoszą o przypadkach pogryzień przez wolno biegające psy.
Czy wobec takich przypadków zostają wyciągane odpowiednie wnioski, czy te sytuacje będą stale dostarczały newsy bulwersujące opinię publiczną?

GW
Tagi: rozszarpana świnka wietnamska, niebezpieczne psy, wałęsające się
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Winni są ludzie. Najpierw kupują, adoptują a późnej jak się nudzi to wywożą. Powinien być bezwzględny obowiązek czipowania zwierząt, aby w takich sytuacjach pociągać do odpowiedzialności.
  Autor:nick Data: 2019-04-17 14:10:00
 • dzisiaj swinka a jutro??????
  Autor:czytelnij Data: 2019-04-08 17:44:39
 • Cezary. Nie wiesz, ze dzieci czasem uciekają rodzicom.
  Autor:Michał Data: 2019-03-29 09:48:59
 • Gdzie byli rodzice tej świnki? Dlaczego biegała samopas po wsi?
  Autor:Cezary Data: 2019-03-28 23:55:34
 • Jamika. Masz rację. To człowiek odpowiada za swoje zwierzęta i otoczenie. We wsi ludzie nic z tym nie robili, dopiero zareagowali na bezpośrednie zagrożenie.
  Autor:Tomek Data: 2019-03-28 23:03:33
 • No normalka.psy sie wałesały od dłuższego czasu,tylko nikt nic z tym nie zrobił .Oto Polska własnie.
  Autor:Gienio Data: 2019-03-28 22:12:10
 • Ludzie co wy piszecie?to wina psów,że ktoś je wyrzucił i zostawił na pastwę losu.psy walczyły o przetrwanie .świnka byla łatwym celem żeby zaspokoic głód!!!gdzie byli mieszkancy wsi?czy ktos zgłosił służbą ze psy sie wałęsajä?czy sluzby zareagowały!??? Najepiej zgonic na zwierzę a nie na człowieka!
  Autor:Jamika Data: 2019-03-28 22:07:01
 • obrońcy psów są tacy odważni dopóki jego pupilek nie pogryzie dziecka. A jak policja go weźmie za ****, to zaraz mu rura mięknie.
  Autor:chojrak Data: 2019-03-28 20:56:26
 • Jeszcze slowo i Ciebie odstrzele
  Autor:Tcm Data: 2019-03-28 20:36:31
 • Pamietem jak w latach 80 i 90 myśliwi mieli odstrzał na takie psy moze najwyższy czas do tego wrocic a jak by to było dziecko to co wtedy
  Autor:lutek Data: 2019-03-28 20:15:17
go to top