Włamali się do BMW - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 19 września 2019
Wybierz miasto na mapie
Włamali się do BMW
Data dodania: 2019-02-08 10:21:58
Włamali się do BMW
Źródło zdjęcia: belchatow.policja.gov.pl
Policjanci z Komisariatu w Zelowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do pozostawionego na poboczu drogi samochodu.

4 lutego 2019 przed godziną 21:00 do Komisariatu Policji w Zelowie zgłosił się 26-latek, który powiadomił o włamaniu do samochodu. Mężczyzna poinformował, że
29 stycznia kiedy jechał ulicą Leśne Sady w kierunku ulicy Harcerskiej w Zelowie uszkodzeniu uległo zawieszenie auta. Nie miał możliwości odholowania dlatego bmw zostawił zamknięte na poboczu. Gdy 4 lutego przyjechał po samochód okazało się, że jest on częściowo rozkradziony.
. Sprawcy do środka dostali się wybijając szybę. Złodzieje ukradli różne elementy pojazdu, które pokrzywdzony wycenił na 1000 zł. Mundurowi zatrzymali sprawców już następnego dnia. Podczas przeszukania policjanci odzyskali też część skradzionych elementów auta. Podejrzani to mieszkańcy gminy Zelów w wieku 29 i 33 lat. Usłyszeli już zarzuty. Wyjaśnili, że chcieli ukraść pojazd, ale ponieważ nie mieli możliwości jego przetransportowania to zadowolili się kradzieżą jego elementów. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:belchatow.policja.gov.pl /Marta
Tagi: złodzieje, Zelow, policja
go to top