Pijani kierowcy: groźne dachowanie i zniszczone ogrodzenie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 24 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Pijani kierowcy: groźne dachowanie i zniszczone ogrodzenie
Data dodania: 2018-12-24 12:14:13
Pijani kierowcy: groźne dachowanie i zniszczone ogrodzenie
Źródło zdjęcia: sxc.hu/zdjęcie poglądowe
Dwa groźne zdarzenia z udziałem pijanych kierowców. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Pierwsze zdarzenia miało miejsce 22 grudnia o godzinie 15:40. w miejscowości Kozłówki.
. Policjanci ustalili, że nietrzeźwy 41- letni kierowca toyoty avensis najprawdopodobniej niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze i dachował. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Do drugiego zdarzenia doszło 23 grudnia 2018 roku, o godzinie 11.50 na ulicy Lazurowej w Bełchatowie. Wezwani na miejsce policjanci z bełchatowskiego Wydziłu Ruchu Drogowego ustalili, że 49-letni kierowca renault megane mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu, wjechał w płot posesii. Zdarzenie to widział inny kierowca, który minął się z jadącym z dużą prędkością renault megan. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało .

Niestety pomimo wielokrotnych apeli policji o powstrzymanie się od kierowania samochodami na „ podwójnych gazie” na drogach naszego powiatu wciąż pojawiają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy narażają nie tylko siebie ale i innych na niebezpieczeństwo. Policja w takich sytuacjach działa radykalnie i stanowczo.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: pijany kierowca, Bełchatów, dachowanie, ogrodzenie
go to top