I Ty możesz pomóc! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 20 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
I Ty możesz pomóc!
Data dodania: 2018-11-29 16:26:29
I Ty możesz pomóc!
Poszukiwani wolontariusze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

27 Finał WOŚP odbędzie się w styczniu (13.01), ale już teraz poszukiwani są wolontariusze.
W tym roku dla wolontariuszy jest 275 miejsc. Nie czekajcie do ostatniej chwili z rejestracją. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór zostanie zamknięty w piątek, 14.12.2018r o godzinie 18:00, chyba, że limit chętnych zostanie osiągnięty wcześniej.
.

REJESTRACJA - jak, gdzie, kiedy?
Rejestrować się możecie:
1). na stronie http://iwolontariusz.wosp.org.pl/
2). w bełchatowskim Sztabie, który mieści się w siedzibie Auto-Szkoły Speed przy ul. Wojska Polskiego 58. (pon.-pt. od 10:00 do 18:00, sob. 10:00-14:00) Osobom niepełnoletnim przypominamy o konieczności zgłoszenia się ze swoim rodzicem/opiekunem.

Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia poprzez stronę internetową iwolontariusz.wosp.org.pl zobligowany jest do stawienia się w siedzibie Sztabu celem weryfikacji przez Szefa Sztabu wprowadzonych danych oraz podpisania zobowiązania do rozliczenia się z przeprowadzonej kwesty. Przy czym:

- jeżeli dane wprowadzone przez wolontariusza zawierają błąd, Szef Sztabu ma prawo je edytować na prośbę wolontariusza. Jakość zdjęcia sprawdzana i akceptowana jest przez Fundację WOŚP – po stronie Szefa Sztabu spoczywa weryfikacja jego zgodności z osobą zgłaszaną,
- decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana jest przez Szefa Sztabu, który ma prawo odrzucić zgłoszenie bez podania przyczyny,
- termin na stawienie się w siedzibie Sztabu po wysłaniu zgłoszenia określa Szef Sztabu.

Źródło: Facebook - WOŚP Bełchatów/Bartosz Kasterski

Aga
Tagi: WOŚP, 27 finał, Pomaganie, 2019, wolontariusze, Speed
go to top