Lekarze usunęli jej zdrowe narządy. Sąd uznał, że nie popełnili przestępstwa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Lekarze usunęli jej zdrowe narządy. Sąd uznał, że nie popełnili przestępstwa
Data dodania: 2018-11-07 20:06:36
Lekarze usunęli jej zdrowe narządy. Sąd uznał, że nie popełnili przestępstwa
Źródło zdjęcia: INFO BAI
Lekarze ze szpitala w Bełchatowie, którzy wycięli młodej kobiecie zdrowe organy, m.in. żołądek i śledzionę, nie popełnili przestępstwa.
.


Tak ustaliła gliwicka prokuratura, która umorzyła śledztwo w tej sprawie.

Cierpiąca na zaburzenia psychiczne pacjentka, podrobiła dokumenty medyczne.

Lekarze opierali się na przedstawionych przez nią sfałszowanych wynikach badań, które wskazywały na to, że ma złośliwy nowotwór. Lekarz operujący podjął decyzję o usunięciu organów jako zabiegu ratującego życie.

Umorzone właśnie śledztwo dotyczyło nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Prokuratorzy uznali, że personel szpitala nie popełnił czynu zabronionego.

źródło: tvp.info

GW
Tagi: Lekarze, usunęli, zdrowe, narządy, organy, Sąd, nie, popełnili, przestępstwa, prokuratura, Gliwice, szpital, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ha ha ha lekarze nie popełnili czynu zabronionego -strach iść do takich lekarzy. A może do takiego lekarza trzeba wysłać sędziego który wydał taki wyrok.Jak można się tak publicznie błaźnić.A tak na marginesie,czy ktoś odpowiada za przychodnię przyszpitalną czy ten horror ma trwać w nieskończoność.Zainteresowaniem proszę objąć tele-monitoring bo p. pielęgniarka zrobiła sobie prywatny przesiew ,tak jakby nie było możliwości dopuszczenia przez lekarza który na miejscu oceniłby stan pacjenta.Tłumaczenie,że p,pielęgniarka nie będzie za to płacić jest nie na miejscu -zwyczajna fikcja.
    Autor:Beata Data: 2018-11-08 10:14:50
  • Zgadzam się i popieram poprzednika. Coś tu nie gra i w szpitalu i w sądzie.
    Autor:Jola Data: 2018-11-07 23:47:01
  • A dlaczego nie zrobili wczesniej badaŃ przed operacją w szpitalu bełchatowskim ?Jak chory z bełchatowskiego szpitala udaje się do szpitala w innym mieŚcie ,TO IGNORUJĄ WYNIKI ZROBIONE W bEŁCHATOWIE . cIEKAWE DLACZEGO ?mOŻNA TYLKO SIĘ DOMYŚLAĆ .
    Autor:Hala Data: 2018-11-07 22:00:50
go to top