Jechał prawie 300 km/h obwodnicą Bełchatowa - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 26 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Jechał prawie 300 km/h obwodnicą Bełchatowa
Data dodania: 2018-10-16 18:19:59
Jechał prawie 300 km/h obwodnicą Bełchatowa
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Bełchatowscy policjanci ustalili kierowcę mercedesa, który na obwodnicy Bełchatowa pędził z prędkością 297 km/h. Stróże prawa o nieodpowiedzialnym zachowaniu pirata drogowego dowiedzieli się z nagrania, które zostało przesłane na specjalną skrzynkę "stopagresjidrogowej".
.


Funkcjonariusze po zapoznaniu się z nagraniem natychmiast przystąpili do działania. Błyskawicznie ustalono dane pirata drogowego. Za niebezpiecznie szybką jazdę sąd ukarał bełchatowianina grzywną w wysokości 5000 złotych. Tak wysoka kara świadczy o tym, że nie ma pobłażania dla lekceważących przepisy ruchu drogowego, którzy drogę traktują jak tor wyścigowy.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: obwodnica Bełchatowa, 300 km/h, prędkość
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Przekaż, podaj dalej ten wpis: Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, Huta, Dobrzelów, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. ****://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Optujmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
    Autor:gomek Data: 2018-10-28 19:27:53
  • Co za debilizm? I sąd w to uwierzył? A może miał 271,4 km/h. Niech nie odkładają tabletek ...
    Autor:Romek Data: 2018-10-17 10:12:51
go to top