Rodzina poszukuje nadal zaginionej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Rodzina poszukuje nadal zaginionej
Data dodania: 2018-10-02 16:18:27
Rodzina poszukuje nadal zaginionej
Rodzina poszukuje nadal zaginionej Rodzina poszukuje nadal zaginionej Rodzina poszukuje nadal zaginionej
Źródło zdjęcia: Facebook/ zaginieniprzedlaty
Organizator wycieczki nie poczuwa się do winy. Zaginioną widziano następnego dnia. Ślad się urwał. 

Na pielgrzymkę Pani Kazimiera wybrała się w 2012 roku 29 września. Była to zorganizowana wycieczka na Litwę ze zwiedzaniem Wilna. Podczas pielgrzymki do Ostrej Bramy Pani Kazimiera wyszła w trakcie nabożeństwa . Nikt z obecnych nie zauważył, że zaginiona wyszła, nikomu nic nie mówiąc. Około godziny 14stej pielgrzymi zorientowali się, że niema Pani Kazimiery razem z nimi.
. Opiekun pielgrzymów zadzwonił na numer telefonu zaginionej, lecz odebrała jej córka w Bełchatowie . Niestety, ale Pani Kazimiera nie zabrała, że sobą telefonu. Po tym telefonie najbliżsi dowiedzieli się, że Pani Kazimiera zaginęła. Przewodnik z grupą udali się do autokaru i tam poczekam i 15 minut. Po upływie tego czasu odjechali. Nikt nie powiadomił policji, nie podjęto żadnych poszukiwań. 79- letnia seniorka została sama sobie. Informacje, jakie uzyskała rodzina, wynika, że w godzinę po odjeździe autokaru Pani Kazimiera przebywała na parkingu. Monitoring zarejestrował, że zaginiona łapała za klamki do autokarów, szukając swojej grupy. Kolejnego dnia o godzinie 8 monitoring na stacji paliwa zarejestrował również panią Kazimierę, którą czekała do późnych godzin. Zostało złożone doniesienie do prokuratury o zaniedbaniu, lecz organizator nie poczuwa się do winy. Pani Kazimiera dziś ma 85 lat. Poszukiwano jej w szpitalach, domach pomocy społecznej. Wolontariusze szukali również wśród bezdomnych , na ulicach Wilna, w kościołach i przytułkach. Poszukiwania zaginionej prowadzone były na terenie całej Litwy. 

Apel od rodziny. " Jeśli ktokolwiek z Państwa był w tym samym czasie w Wilnie i wie coś o zaginionej, prosimy o kontakt! "

Facebook/zaginieniprzedlaty J.k
Tagi: zaginiona, wilno, litwa, pielgrzymka, belchatowbai
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Była opieka organizatora, ale... Duchowa!! Dalej cydym żyjta. Amen
    Autor:marmolada Data: 2018-10-02 17:43:09
go to top