„Święte Krowy" - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
„Święte Krowy"
Data dodania: 2018-09-27 17:46:51
„Święte Krowy"
Źródło zdjęcia: JK
Jeśli jest się kierowcą karetki, można łamać wszelkie przepisy? Można. 

Do incydentu, który można zaobserwować na fotografii doszło w godzinach szczytu na ulicy Kościuszki, tuż przy jadłodajni. Na przerwę przyjechała załoga karetki pogotowia, która spieszyła się na obiad. Nie mając żadnych skrupułów swoją karetkę zaparkowali na chodniku, uniemożliwiając jakiekolwiek przejście chodnikiem osobom starszym, czy matkom z wózkami.
. W tej sytuacji kierowca uznał, że obiad jest ważniejszy, a piesi mogą skorzystać z jezdni. Tak jest bezpieczniej. Za powyższe wykroczenie można otrzymać mandat. Pozostawienie pieszym mniej niż przepisowe 1,5 metra chodnika to mandat 100 zł i 1 punkt karny. Pojazd zaparkowany w odległości mniejszej niż 10 metrów od przejścia lub na przejściu to mandat od 100 do 300 zł i 1 punkt karny. Parkowanie w obrębie skrzyżowania to mandat 300 zł i 1 punkt karny. Zastawianie przejazdu lub bramy to 100 zł mandatu i jeden punkt karny. Komentarze i opinie na temat zachowania zostawiamy państwu.

JK
Tagi: pogotowie,policja,mandat,parkowanie,Kościuszki,bełchatowbai
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Do RadMed .Krytyka nie bierze się z powietrza ,czytamy tylko te wpisy zamieszczone na forum od zbulwersowanych pacjentów .Już od dawna wiadomo,że nasze ratownictwo ma dużo do życzenia a już jak na naszych oczach dzieją się rażące wykroczenia to naszym obowiązkiem jest głośno o tym mówić.Chory potrzebujący pomocy nie zawsze ma siłę żeby walczyć o swoje prawa ,tym bardziej oczekuje pomocy a nie lekceważenia.
  Autor:Beata Data: 2018-10-02 17:35:14
 • Przyjadą po wezwaniu, a i tak nie ratują. Dostają wezwanie do wypadku to zanim zejdą, po drodze do karetki jeszcze zdążą zjeść kanapkę i łaskawie jadą. Właśnie tak śpieszy im się na pomoc ludziom. Oczekujecie wdzięczności od ludzi, ale najpierw trzeba coś zrobić. \r\nMyślą że wszystko im wolno.
  Autor:Han Data: 2018-09-28 22:43:16
 • Mogli zostawić pojazd na "bombach", że niby zostali wezwani do ratowania...
  Autor:ratunku Data: 2018-09-28 07:41:55
 • Jeszcze myślę że jest za mało zdjęć dokumentujących ten incydent. Przydało by się zdjęcie załogi W kolejce do koryta, A pewnie wpychali się przed ludzi na wózkach I ciężarne kobiety, A mogło być też tak że jakiemuś dziecku zabrali lizaka. A I jeszcze można by dodać dramatyzmu temu tytułowi. Może " kiedy przejadali nasze podatki umierała Starsza pani" JK - postaraj się bardziej następnym razem I rób lepsze zdjęcia, można to trochę lepiej wykadrować.
  Autor:Nick Data: 2018-09-27 21:02:53
 • Myślę RatMed że nie ma co dyskutować na ten bulwersujący temat. Od zawsze wierzyłem W Bełchatowian oni W większości wiedzą wszystko najlepiej. Bo oprócz znajomości przepisów ruchu drogowego I wszystkich innych kodeksów, ciężko pracują na kopalni lub elektrowni. I jak już wrócą po ciężkiej pracy do domu napić się 2 piwa, to ta beznadziejna załoga karetki, je, albo pije kawę albo śpi A jak tego nie robią to pewnie prostu im się nie chce robić tego na co idą podatki górników I elektroników. Tak że ratownicy proszę nie jeść nie pić tylko poświęcić się dla tych biednych chorych ludzi I żeby nie musieli na Was tyle czekać. Bo to skandal żeby na Olsztynskie tyle czasu jechać
  Autor:Nick Data: 2018-09-27 20:41:15
 • Widziano tą samą karetkę, ktora dojeżdżając do skrzyzowania z sygnalizacją świetlną włącza koguty i sygnały dźwiękowe, a po przejechaniu skrzyżowania z pierwszeństwem wyłącza i bez pośpiechu jedzie dalej.
  Autor:Waldi Data: 2018-09-27 19:32:37
 • Drogi Mati .. co ty wiesz o życiu na dyżurze.. byłeś w, widziałeś a może jeździłeś przez poł nocy do ludzi którzy wzywają nas do gorączki 38 st.C , która trwa od 2 dni, albo do bólu brzuch z przejedzenia.. Fakt że czekasz na karetkę 40 minut nie zależy od naszej złej woli lecz od tych którzy wzywają nase1 nadaremnie.. Może przyjechalibyśmy po 20 minutach do Ciebie ale czy chciałbyś jechać ZAŻYGANĄ karetką w której przed chwilą siedział Mietek o wątpliwej reputacji zgarnięty z parku z 3 promilami. Nie! Wiec my musimy ja sprzątnąć aby później móc zabrać kolejnego pacjenta i żeby się mu miło jechało. Karetek na powiat mamy 4. A mieszkańców mnóstwo i każdego coś boli i każdy chce aby karetka do niego jechała w ciągu minuty. Nie wspomnę już o wypadkach.. Wiec zamiast obrażać przyjrzyj się naszej pracy i temu co słyszymy od Was Pacjentów. Czy podziękowałeś za udzieloną Ci pomoc ? Zazwyczaj umiecie tylko obrażać i krytykować a za ratowanie ludzkiego życia RZADKO kiedy słyszymy DZIEKUJĘ!
  Autor:RatMed Data: 2018-09-27 19:29:11
 • w pogotowiu sami tacy najmądrzejsi... Myśla tylko żeby sie wyspać niż do pomocy przyjechać. Raz czekałem 40 min az przyjedzie do mnie pogotowie a mieszkam na olsztynskim tam gdzie maja karetki niemal... Banda dziadostwa i tyle
  Autor:Mati Data: 2018-09-27 18:43:32
 • nie pierwszy i nie ostatni raz taka sytuacja. kiedys musialam wejsc pod kola policji zeby przejechac a policja nic na to. znajomości robia swoje
  Autor:piesza Data: 2018-09-27 18:33:52
 • kierował karetą na pewno Krzysztof eL, znany ze swojego chamskiego zachowania ...
  Autor:Ciapaty Data: 2018-09-27 18:27:19
go to top