Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy?
Data dodania: 2018-09-24 11:15:32
Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy?
Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy? Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy? Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy? Plantacja marihuany w lesie. Do kogo należy?
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
49 krzaków konopi indyjskich odnaleźli policjanci w gminie Rusiec. Z roślin tych można uzyskać około kilograma suszu marihuany, którego wartość na czarnym rynku wyniosłaby około 30 tys. zł. 

Policjanci z Ruśca w czasie wolnym otrzymali informację, z której wynikało, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Rusiec jest prowadzona uprawa konopi indyjskich.


- W wyniku podjętych działań, policjanci zlokalizowali miejsce uprawy, które usytuowane było w części łąkowo – leśnej w m. Maliniec. Zabezpieczono 49 krzaków konopi indyjskich o wysokości od 70 do 160 cm. - informują policjanci.

Z roślin tych można uzyskać około kilograma suszu marihuany, którego wartość na czarnym rynku wyniosłaby około 30 tys. zł. 

Jak na razie nie wiadomo do kogo należała uprawa konopi indyjskich. Bełchatowscy policjanci ustalają teraz właściciela substancji odurzających. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

JR
źródło: KPP Bełchatów
Tagi: marihuana, uprawa, plantacja, Rusiec, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Piękne! :)
    Autor:degustator Data: 2018-09-24 16:37:36
go to top