Pełna lista kandydatów do Rady Miejskiej w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 12 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Pełna lista kandydatów do Rady Miejskiej w Bełchatowie
Data dodania: 2018-09-18 07:40:07
Pełna lista kandydatów do Rady Miejskiej w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Bełchatowie. Wybory samorządowe odbędą się 21 października.
.


KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ W BEŁCHATOWIE

Okręg nr 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ

1 PIERZCHAŁA Krzysztof Bernardyn
2 DŻUGAJ Józef
3 ŁOBA Bartosz Maciej
4 KRYSZCZAK Krzysztof Grzegorz
5 MACIEJEWSKI Andrzej
6 PABICH Elżbieta
7 GIERCZAK Beata Renata
8 ZBROJA Paulina Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
1 MARJAN Patryk Piotr
2 MICHALCZYK Mikołaj Tomasz
3 SOCZYŃSKA Magdalena
4 TORZ Piotr
5 BEDNAREK Martyna
6 WACHOWSKI Wojciech
7 SUKIENNIK Patrycja Weronika
8 KWAŚNIAK Łukasz Witold

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
1 KOSZEK Paweł
2 JAGIEŁA Maciej
3 SZCZEPANIAK Leszek Kazimierz
4 KOŁODZIEJCZYK Partycja Barbara
5 PLISIECKA Agata Elżbieta
6 PĘDZIWIATR Łukasz
7 DZIEKAŃSKA Agnieszka Urszula
8 KAMECKI Ariel Andrzej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 DERLATKA Grażyna Teresa
2 SIEDLECKI Grzegorz Józef
3 SZTANDERA Katarzyna Natalia
4 BŁASZCZYK-PRUBA Anna Małgorzata
5 ZAWADZKI Kamil
6 MIELCZAREK Krzysztof Wojciech
7 SAPIEŻYŃSKI Tomasz
8 SŁOWIK Sylwia Edyta

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
1 GRYCZKA Grzegorz
2 OLSZEWSKI Marek Jacek
3 BUKOWY Maciej
4 STASIAK Krzysztof Stanisław
5 CABAJ Agnieszka Maria
6 MISZTELA Witold
7 STROJKOWSKA Agnieszka
8 ZIÓŁKOWSKA Alina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
1 MARKIEWICZ Tadeusz
2 SIWEK Aleksandra
3 KUBIK Arkadiusz Adam
4 MASZCZYK Iwona Ewa
5 ZAGALSKI Adam
6 SZYMAŃSKA Barbara Renata
7 MICHAŁOWSKI Norbert Dominik
8 SIUTA Andrzej Bernard

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SKORUPA Ewa
2 WYCZACHOWSKI Michał Stanisław
3 LEWANDOWSKI Dariusz
4 CYRAN-GAIK Justyna Jadwiga
5 SZYMAŃSKA Ewelina Maria
6 STASIAK Henryk
7 RUDZKI Tomasz Józef
8 ZAJKOWSKI Michał Roman


Okręg nr 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
1 DOBKOWSKA Barbara Krystyna
2 CZECHOWSKI Adam
3 PUCHALSKA Anna
4 MAKOWSKI Henryk Marek
5 CZERNICKA Danuta
6 PIERZCHAŁA Janina Małgorzata
7 SZYMCZYK Marcin Krzysztof

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
1 OLEJNIK Łukasz Jerzy
2 KAŹMIERCZAK Karolina
3 BRZESKI Dobiesław Konrad
4 SUKIENNIK-MARJAN Justyna
5 KWAŚNIK Michał Mariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
1 WATA Krzysztof Zdzisław
2 CHRZANOWSKA Magdalena Maria
3 MORAWIEC Sławomir Mieczysław
4 ZUBERT Wioletta Małgorzata
5 RATALEWSKA Halina Anna
6 LEŚNICZAK Rafał
7 LIS Dariusz Adam

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł
2 WASILEWSKA Beata Izabela
3 SIEDLECKI Roman Piotr
4 KRASZEWSKA Małgorzata Anna
5 MARCZAK Krzysztof Grzegorz
6 GRYSZKIEWICZ Władysława
7 JASZCZUK Robert Bronisław

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
1 MIELUS Mirosław Damian
2 ŁASTOWSKA Anna
3 TERLICKI Bartosz Mateusz
4 STĘPIEŃ-OSIECKA Sylwia
5 SZYMAŃSKI Łukasz Piotr
6 ZOCHNIAK Joanna Ewa
7 SIDORCZUK Katarzyna Ewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
1 KUDAJ Elżbieta Maria
2 ZOCHNIAK Krzysztof
3 STĘPNIK Lidia
4 KUBAT Marcin
5 KOWALSKA Marta
6 KRUK Małgorzata Katarzyna
7 SZAŁAŃSKI Mateusz Jerzy

KOMITET WYBORCZY KRAJOWE STOWARZYSZENIE POLSKI BLOK LUDOWY
1 BOCZKIEWICZ Krystyna
2 MAJCHRZAK Maria
3 KIBITLEWSKA Barbara Genowefa
4 LORENC Krzysztof Tomasz
5 FIDYK Piotr Ryszard
6 PACHOLCZYK Tomasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BRÓZDA Sebastian Ryszard
2 SAPELA Anna Jadwiga
3 JEŻ Andrzej Krzysztof
4 MOTYLSKA Maria Dorota
5 KOWALIK Rafał
6 ŚLUZEK Krystyna
7 WYSZYŃSKI Dariusz


Okręg nr 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
1 CZECHOWSKA Mariola Małgorzata
2 GROMAN Eliza Maria
3 KRÓL Danuta Irena
4 MOTYLSKI Adrian Sławomir
5 STRZELCZYK Justyna
6 BIAŁOBRZEWSKI Bogusław
7 WOJDYLA Tomasz Patryk
8 KĘPA Ireneusz Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
1 STRZELECKI Michał Łukasz
2 MAJCHRZAK Bartłomiej Marcin
3 SZPINER Maria
4 ROZMARYNOWSKI Szymon
5 MARJAN Anna Maria
6 GRZESIAK Joanna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 KULIŃSKI Włodzimierz Andrzej
2 ZAGÓRSKI Jan Marian
3 KACZOROWSKA Iwona Marta
4 HABIREK-GRUSZKA Alicja Zofia
5 ŚLĘZAK Krystyna
6 PAPUGA Sergiusz Romuald
7 KSIĄŻCZYK Monika Agnieszka
8 TOMASZEWSKI Henryk Józef

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
1 MATYŚKIEWICZ Dariusz
2 MUSKAŁA Grzegorz
3 MIKOŁAJCZYK Zbigniew Karol
4 GIESKO Katarzyna Joanna
5 BROŚ Katarzyna Sylwia
6 MAJEWSKI Jarosław
7 BERŁOWSKA Teresa Agnieszka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
1 KOPEK Piotr Andrzej
2 PAWŁOWSKA Katarzyna Jadwiga
3 BARAN Stanisław
4 PAWEŁOSZEK Marzena Elżbieta
5 BOROWSKI Łukasz Jacek
6 STRZELCZYK Monika
7 KSIĄŻCZYK Robert
8 CEGLIŃSKI Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
1 ZAŁĘCZNA Emilia Henryka
2 CECOTKA Szymon
3 MICHALAK Anna Maria
4 WOJTASZEK Damian Kazimierz
5 SZCZEPOCKI Andrzej Grzegorz
6 MATUSZEWSKA Marta Emilia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BRONCEL Mateusz Konrad
2 KOSTRZEWA Karol Roman
3 MOLENDA Irena
4 CIEŚLAK Łukasz Bogumił
5 LUBA Magdalena Izabela
6 DRATKOWICZ Tomasz
7 MALINOWSKA Sylwia Lidia
8 GODZIEBA Beata


Okręg nr 4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
1 POLITAŃSKI Łukasz Tomasz
2 PAGIEŁA Małgorzata Maria
3 KLUF Łukasz Henryk
4 BEDNAREK Jan Ryszard
5 WYCHOWAŁEK Krzysztof
6 ŁOGOŻNA-GAJEK Anna Marta
7 ŁAŻEWSKI Witold
8 ZIELIŃSKA Paulina Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
1 SOCZYŃSKI Dawid Adam
2 WŁODARCZYK Kamila Paulina
3 CEGLAREK Katarzyna Marzena
4 WIELĄDEK Dominik
5 DYLEWSKA Sylwia
6 KLUSKA Artur Konrad
7 STRZELECKI Bartosz Roman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
1 ZAŁĘCZNY Sławomir Jan
2 NATURALNA Elżbieta
3 HOFMAN Andrzej Michał
4 WOJEWODA Dorota Justyna
5 MARZEC Dariusz Ludwik
6 WARMUS Katarzyna Joanna
7 SĘKOWSKI Michał
8 KOWALCZYK Mariusz Krzysztof

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 RZEPECKI Marcin Piotr
2 GRALCZYK Nina Irena
3 ŻURAW Beata Janina
4 SAPIEŻYŃSKA Urszula
5 JANUS Jacek Paweł
6 KOWALCZYK Grzegorz
7 WRZOSEK Izabela
8 SRZEDNICKI Jan

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
1 SELEROWICZ Monika
2 PRZYBYŁA Bernard Radosław
3 TOKAREK Monika
4 KRZCIUK Piotr Wojciech
5 KUBIAK Janusz Krystian
6 JASKÓLSKI Piotr Tadeusz
7 ZALEJSKA Joanna
8 STRZELECKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
1 PÓŁBRAT Mariusz Józef
2 OGÓREK Sylwia Katarzyna
3 BERŁOWSKI Mariusz Waldemar
4 DOBRZYŃSKA Ewelina Agnieszka
5 ŻELASKO Agnieszka Anita
6 DOMAŃSKI Jarosław Paweł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WYSOCKI Piotr
2 KOWALSKI Karol
3 DUDEK-NITECKA Urszula
4 PELIKAN Joanna
5 ZAWADZKI Mariusz Jerzy
6 GRĄDZIK Mateusz Grzegorz
7 KRAWCZYK Jakub Krzysztof
8 GÓRNIK Ewelina


JR
źródło: PKW
Tagi: lista kandydatów, wybory, rada miejska, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • A gdzie Nasz Dom Bełchatów???
    Autor:ups Data: 2018-09-18 13:42:05
  • Ciekawie się zaczyna ....starszym zaczyna doskwierać wypalenie zawodowe ,a nowi kandydaci jaką pracę wykonają by przekonać do siebie ?
    Autor:XYZ Data: 2018-09-18 11:28:00
  • Pani Skorupa w PIS? czyżbym coś przegapił?\r\n Pani Dobkowska nadaje się na kustosza w lokalnym muzeum.\r\n Bernardyn? Co to za imię?\r\nI na koniec, tam gdzie mąż w polityce, tam i żona, tudzież wręcz odwrotnie, gdzie żona tam i mąż, jakże ta polityka zrobiła się prorodzinna...
    Autor:co ja pacze Data: 2018-09-18 09:41:45
  • Niektórzy z kandydatów to nawet cześć zaczęli mówić po 30 latach mieszkania w tym samym miejscu.
    Autor:Wyborca Data: 2018-09-18 09:25:46
go to top