Kto odpowie, gdy dojdzie do tragedii? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Kto odpowie, gdy dojdzie do tragedii?
Data dodania: 2018-09-18 07:14:50
Kto odpowie, gdy dojdzie do tragedii?
Źródło zdjęcia: JK
Jest parking, jest oświetlenie, lecz niezabezpieczone odpowiednio. Może dojść do tragedii. Kto będzie odpowiadać ?

Od dłuższego czasu przy ulicy Gombrowicza 10 występuje pewien problem.
. Parking przynależący do bloku ma oświetlenie, które zagraża życiu. Tak jak widać na zdjęciu, filmie słup jest niezabezpieczony i cała instalacja jest dostępna dla każdego. Latarnia, o której mowa, świeci. Pewność, że napięcie występuje, nie podlega dyskusji. Obok parkingu znajduje się polana, ścieżki, osiedle, domki i każdy ma dostęp do takiej latarni. Okablowanie, które jest widoczne, znajduje się na wysokości 1 metra więc dzieci, które biegają, grają w piłkę, mają idealny dostęp. Co się stanie, gdy ktoś dotknie okablowania? Kto za to odpowie? Mamy nadzieje, że sytuacja zmieni się w najbliższym czasie i słup zostanie odpowiednio zabezpieczony przez właściciela.

link do materiału wideo - https://www.youtube.com/watch?v=9HaYbyXPK-Q

JK
Tagi: belchatowbai. prad. pge . pgm . bsm . miastobelchatow .parking
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Autor 123 to dlaczego nie zgłosisz tej sytuacji do właściciela lub konserwatora. Tu słup oświetleniowy czy słup Zakładu Energetycznego??? Zgłoś a nie biernie się przyglądasz 4 prętom....
    Autor:Adam Data: 2018-09-18 23:13:34
  • Od dłuższego czasu przy ulicy Gombrowicza 10 ??? i nikt nie zgłosił do PGMu. Gdy zauważyłem brakującą pokrywę przy słupie na osiedlu Dolnośląskim ekipa z PGMu w ciągu pół godziny zabezpieczyła odkryty słup. A tu proszę czekali kilka dni i zgłosili do bai zamiast PGMu. Brak odpowiedzialności.
    Autor:Adam Data: 2018-09-18 23:09:29
  • podjedźcie na stację paliw w Domiechowicach na wylocie w stronę Zelowa, zobaczcie jak słup energetyczny (przy ogrodzeniu drukarni) trzyma się na 4 prętach zbrojeniowych!!
    Autor:123 Data: 2018-09-18 08:00:39
go to top