Wylana gnojowica, śmierć świń – smród w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Wylana gnojowica, śmierć świń – smród w Bełchatowie
Data dodania: 2018-09-14 09:58:07
Wylana gnojowica, śmierć świń – smród w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: pixabay
Wczoraj w gminie Grabica doszło do wypadku. Jak informuje WOD-KAN wylana gnojowica była przyczyną odoru odczuwalnego na terenie całego Bełchatowa.

Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN Sp. z o.
.o. w Bełchatowie odór odczuwalny wczoraj przez cały dzień na terenie Bełchatowa był spowodowany zdarzeniem, które miało miejsce w miejscowości Krzepczowie (gm. Grabica), która jest zlokalizowana w odległości ok. 10 km na północny – wchód od Bełchatowa.

W Krzepczowie zawaliła się nośna ściana w chlewni powodując wylanie się gnojowicy na pobliski teren. Utopiło się około 50 świń. Znaczną część gnojowicy z niezawalonej części chlewni wypompowywali i wywozili okoliczni rolnicy, którzy dalej wylewali ją na pola, głównie w miejscowościach: Zwierzchów, Kolonia Dobiecin, Niedyszyna, Stradzew i Postękalice.

Cała akcja trwała cały dzień, co przy silnym wietrze z północnego-wschodu spowodowało nawiewanie odoru na obszar miasta Bełchatowa, sprawiając tym samym wielogodzinną uciążliwość odorową.

JR
komunikat WOD-KAN Bełchatów
Tagi: gnojowica, świnie, Grabica, smród, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Jakoś w Dobiecinie,Politanicach i na oś.Olsztyńskim nie śmierdziało Wod-Kaniarze wciskają wam kit
  Autor:romek Data: 2018-09-22 06:59:29
 • chyba trzeba wybić komuś zęby to przestanie śmierdzieć
  Autor:anna Data: 2018-09-18 01:10:45
 • Dzisiaj znowu się gnojowica wylała? Smród na Przytorzu, że okien nie można otworzyć. Niedziela wieczór...
  Autor:wyborca Data: 2018-09-16 19:21:11
 • ****://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/w-krzepczowie-gm-grabica-zawalila-sie-sciana-nosna-w,4799923,art,t,id,tm.html
  Autor:Gty Data: 2018-09-15 10:05:55
 • Ta gnojowica a zdjęciu to papier toaletowy z gnojowicą do ekspertyzy Co tu jeszcze nie wymyślą aby to nie było na Kopka. To zapytam a około dwóch tygodni gdzie się obora zawaliła też śmierdziało jeszcze gorzej niż teraz. Śmierdzi i będzie śmierdziało bo prezes Kopek robi już kampanię wyborczą i te smrody to w tyle.
  Autor:Włodek Data: 2018-09-15 08:50:50
go to top