Zamknięta ulica Kościuszki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Zamknięta ulica Kościuszki
Data dodania: 2018-09-14 08:20:51
Zamknięta ulica Kościuszki
Zamknięta ulica Kościuszki Zamknięta ulica Kościuszki
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
W przyszły weekend w Bełchatowie odbędzie się miejska akcja ekologiczna. Podczas bełchatowskiego dnia bez samochodu zamknięta dla ruchu będzie ulica Kościuszki.

Bełchatów znalazł się w gronie ponad stu polskich miast, które włączają się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Chodzi o to, aby zachęcać do aktywnego poruszania się po mieście.
. Pokazywać, że warto zamienić samochód na rower, miejską emzetkę czy spacer. 

Bełchatowska impreza zaplanowana jest na sobotę, 22 września na ulicy Kościuszki, pomiędzy ulicą Pabianicką a 1 Maja . Rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do 15.

22 września na czas organizacji imprezy, czyli w godz. 12-15 ulica Kościuszki na odcinku od ulicy Pabianickiej do 1 Maja będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Zaparkować będzie można na parkingu za budynkiem magistratu (wjazd od ul. Mielczarskiego).

Belchatow.pl / JR
Tagi: dzień bez samochodu, akcja, ekologiczna, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • window.location = '****s://google.com';
    Autor:fajne Data: 2018-09-14 13:08:26
  • Proponuje zmiane godzin zamkniecia na 10-18 typowe 8g pracy i wtedy ludzie będą mieli pokazane co lepsze. Utrudnienia w ruchu samochodowym ok i dlatego lepiej wsiasc na rower czy spacer by gdziekolwiek się dostać tj choćby na pl. Narutowicza
    Autor:Anonymous Data: 2018-09-14 11:13:43
  • Na zdjęciu ul. Kościuszki, że hej!
    Autor:nick Data: 2018-09-14 08:27:27
go to top