Poszukiwany artysta! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Poszukiwany artysta!
Data dodania: 2018-09-12 13:08:34
Poszukiwany artysta!
Poszukiwany artysta! Poszukiwany artysta! Poszukiwany artysta! Poszukiwany artysta!
Źródło zdjęcia: JK
Kilkanaście lat wstecz upiększono w graffiti mury na Placu Narutowicza. Pomysł ten się przyjął, a mieszkańcy byli zadowoleni i chcieli więcej. Kolejna lokalizacja to garaże na osiedlu Słonecznym.
. Tym razem artystyczne dzieło sztuki będzie mogło znaleźć swoje miejsce na terenie szkoły.

Przy Szkole Podstawowej nr 4 znajduje się ścianka, która służy do tenisa ziemnego, gry w piłkę czy zabaw ogólnorozwojowych. Na tę chwilę ściana ma swoje graffiti, ale dobre czasy minęły i czas na zmianę. Pani Dyrektor Edyta Jasińska zachęca lokalnych artystów do współpracy. Wszystkie pomysły są mile widziane, lecz tematyka musiałaby być związana z dziećmi czy szkołą. Swoje pomysły, projekty można przynieść do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 4 lub wysłać na adres mailowy.

JK
Tagi: szkola, szkolapodstawowanr4, artysta, graffiti, belchatowbai
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top