Koniec zapisów na bieg rekreacyjny "Piętnastki" - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Koniec zapisów na bieg rekreacyjny "Piętnastki"
Data dodania: 2018-09-11 11:46:10
Koniec zapisów na bieg rekreacyjny "Piętnastki"
Źródło zdjęcia: Bełchatowska Piętnastka
Zakończyły się zapisy do Biegu Rekreacyjnego na 5 km przy „Bełchatowskiej Piętnastce". Osiągnięty został limit 120 osób, które poza zgłoszeniem dokonali również opłaty startowej. W dalszym ciągu otwarta jest lista biegu głównego na 15 km, gdzie mamy już ponad 300 biegaczy.

W tym roku przewidziano limit 120 biegaczy na „piątkę", który został już uzyskany. Co ciekawe, pierwsze biegi rekreacyjne przy „Bełchatowskiej Piętnastce" (w latach 90.
.) skierowane były do uczniów, którzy biegali na dystansach od 800 do 2500 metrów. W 2012 r. bieg towarzyszący powrócił do imprezy flagowej Bełchatowa, pobiegło w nim wówczas 43 biegaczy. Wygrywali go kolejno Rafał Sieradzki (18:41), Norbert Piekielny (17:08), Tomas Mocek (18:54), Oleksandr Łabdziuk (16:05), Krzysztof Zapór (17:46) i Maciej Jagusiak (16:20).

Stale otwarta jest lista na bieg główny, na której aktualnie znajduje się ponad 300 osób. Rejestracji można dokonać najpóźniej do 29 października lub do wyczerpania limitu miejsc (1250). Za poprawne zgłoszenie uważane będzie wypełnienie formularza oraz dokonanie opłaty wpisowej, która do końca września wynosi 45 zł. Podczas tego procesu każdy zawodnik ma obowiązek zadeklarowania startu ze strefy czasowej, odpowiadającej jego rzeczywistym możliwościom biegowym. Biegacze startujący w kategorii K-60, M-60 i powyżej są zwolnieni są z uiszczania wpisowego.


MCS Bełchatów / JR
Tagi: Bełchatowska Piętnastka, bieg rekreacyjny, koniec zapisów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top