Pijany kierowca i 1,5 kilograma narkotyków. Pościg na terenie kopalni - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 24 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Pijany kierowca i 1,5 kilograma narkotyków. Pościg na terenie kopalni
Data dodania: 2018-09-04 10:16:59
Pijany kierowca i 1,5 kilograma narkotyków. Pościg na terenie kopalni
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Pracownicy ochrony bełchatowskiej kopalni ujęli pijanego kierowcę. Okazało się, że 32-latek w samochodzie przewoził 1,5 kilograma marihuany.

Do zdarzenia doszło w sobotę 1 września około godzi 6. Pracownicy ochrony kopalni ujęli 32-letniego kierowcę Audi oraz jego 28-letniego pasażera.

-Mężczyźni wcześniej przejechali przez bramki i zjechali na drogę gruntową. Nie reagowali na sygnały do zatrzymania dawane przez ochronę.
. W końcu porzucili pojazd i uciekali piechotą. Szybko zostali ujęci i przekazani policjantom. 
- informuje KPP Bełchatów.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kierowca miał 2 promile alkoholu we krwi, natomiast pasażer 1,7 promila. Jednak to nie wszystko. W reklamówce na tylnym siedzeniu mundurowi znaleźli ponad półtora kilograma marihuany. 
-W miejscu zamieszkania 32-latka policjanci zabezpieczyli kolejne środki odurzające: susz, biały proszek, tabletki oraz masę plastyczną o łącznej wadze ponad 46 gramów. - podaje KPP Bełchatów.

32-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kierowca Audi w przeszłości był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

Sąd zdecydował o aresztowaniu 32-latka na trzy miesiące.

JR
źródło: KPP Bełchatów
Tagi: pościg, kopalnia, Bełchatów, przewozili narkotyki, marihuana
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top