Ostatni weekend wakacji. Wzmożone patrole w powiecie bełchatowskim - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Ostatni weekend wakacji. Wzmożone patrole w powiecie bełchatowskim
Data dodania: 2018-08-31 08:02:01
Ostatni weekend wakacji. Wzmożone patrole w powiecie bełchatowskim
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Ostatni weekend wakacji przed nami. Na terenie powiatu bełchatowskiego kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli drogowych.


Działania „Ostatni weekend wakacji” rozpoczęły się 31 sierpnia od godziny 06:00 i potrwają do niedzieli 2 września do godziny 24:00.  W tym czasie należy spodziewać się zwiększonej ilości patroli ruchu drogowego w całym powiecie bełchatowskim. Policjanci będą kontrolować nie tylko trzeźwość oraz prędkość, ale również będą sprawdzać stan techniczny pojazdów.

Policjanci przypominają również, że to ostatni weekend wakacji i ruch może być większy. Zamiast wyjeżdżać na ostatnią chwilę, lepiej jest zaplanować podróż wcześniej.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: weekend wakacji, ostatni, kontrole, powiat bełchatowski
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top