Pijany obywatel Ukrainy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 24 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Pijany obywatel Ukrainy
Data dodania: 2018-08-27 13:09:28
Pijany obywatel Ukrainy
Źródło zdjęcia: policja.pl
Dwaj bełchatowianie ujęli pijanego kierowcę. Okazał się nim 36-letni obywatel Ukrainy.

26 sierpnia przed godziną 17 do dyżurnego policji wpłynęło zawiadomienie, że został zatrzymany kierowca, który prawdopodobnie może być pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania doszło na wysokości ronda Traugutta. Na miejsce zatrzymania pijanego przez bełchatowian wysłano patrol policji.
. Mężczyźni widzieli jadącego mercedesa ulica Pabianicka, który od krawężnika do krawężnika zagrażając innym uczestnikom ruchu, próbował jechać. Mężczyźni jechali za nim, próbując go zatrzymać. Do zatrzymania kierowcy doszło na wysokości Ronda Traugutta. Mężczyzna został przebadany przez funkcjonariuszy policji na zawartość alkoholu. W wydychanym powietrzu było, aż 3,6 promila alkoholu. Obywatelowi Ukrainy zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

belchatow.policja.gov.pl / JK
Tagi: policja, pijany, Ukraina, Mercedes, bełchatow
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top