Startuje nowa linia autokarowa łącząca Warszawę z Bełchatowem - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 19 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Startuje nowa linia autokarowa łącząca Warszawę z Bełchatowem
Data dodania: 2018-08-14 13:23:45
Startuje nowa linia autokarowa łącząca Warszawę z Bełchatowem
Źródło zdjęcia: PKS Polonus w Warszawie
Nowa linia autokarowa łącząca Bełchatów z Warszawą. Przebieg trasy: Warszawa-Rawa Mazowiecka-Tomaszów Mazowiecki-Piotrków Trybunalski-Bełchatów.

Lider sieci ‘Polonus Partner’ – wraz z początkiem roku szkolnego otwiera kolejną trasę! Już 3 września zostanie uruchomiona nowa linia krajowa łącząca Bełchatów z Warszawą, przebiegająca przez Rawę Mazowiecką, Tomaszów Mazowiecki i Piotrków Trybunalski. Bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach dostępne są już w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl oraz PolonusPartner.
.pl.

- Z ogromną radością ogłaszam wprowadzenie do siatki połączeń Polonus kolejnej linii! Jestem przekonany, że dogodne godziny podróży przypadną do gustu mieszkańcom wszystkich pięciu miast, przez które przebiega nasze nowe połączenie. Zapraszamy do rezerwowania biletów w atrakcyjnych, dynamicznych cenach na stronie www.pkspolonus.pl – podkreśla Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Autokary będą odjeżdżać dwa razy dziennie. Startować będą z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o 9:45 oraz o 16:15.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest nowy program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.


PKS Polonus w Warszawie / JR
Tagi: nowa linia autokarowa, Bełchatów, Warszawa
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Ciekawe czy jak nie będzie miał się gdzie załatwić kierowca to drugi raz przyjedzie? chyba że toalety prezydenckie będą czynne.
  Autor:Dow****ny Data: 2018-08-16 16:51:14
 • Super. Z Bełchatowa będą wyjazdy o 6:00 i 14:00. Jeszcze przydałby się autobus do Wrocławia ok. 6-7 rano. A tak wgl. to lubię jeździć z Polonusem czy to do Wrocka czy Wawy :)
  Autor:jola Data: 2018-08-15 15:07:18
 • Jeszcze poprosimy z Bełchatowa do Poznania, chociaż na weekendy bo nie ma żadnego połączenia.
  Autor:Ania Data: 2018-08-15 09:43:30
 • Super! Jest np odjazd 7.10 i przyda się późniejszy kurs
  Autor:Super Data: 2018-08-15 00:07:09
 • Poproszę jeszcze o linię do Poznania! Plizzz...
  Autor:Tatuś Data: 2018-08-14 16:57:07
go to top