Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy
Data dodania: 2018-08-09 10:32:30
Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy
Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy Jak znaleźć dobry kod promocyjny, rabatowy lub bonusowy
Źródło zdjęcia: OLG
O kodach promocyjnych słyszał z pewnością każdy miłośnik taniego kupowania. O ile fakt, że dzięki kodom da się oszczędzać jest niezaprzeczalny, o tyle nie do końca wiadomo, gdzie ich szukać, by mieć pewność, że zadziałają. Podpowiadamy więc, jak znaleźć dobry kod promocyjny!

Działanie kodów promocyjnych jest banalnie proste. Specjalny kod trzeba po prostu wpisać (lub wkleić) we właściwe pole podczas dokonywania zakupów przez Internet - i to wystarczy, by cieszyć się rabatem, darmową dostawą czy innymi korzyściami. - Liczba kodów, jaką oferuje sklep zazwyczaj nie jest ograniczona - istnieją natomiast ograniczenia czasowe. Jak to z promocjami. Taniej o 10% do końca miesiąca. Albo o 20% do końca tygodnia. Upust obowiązuje jeszcze tylko dzisiaj - spiesz się. Bywa różnie i różne są same promocje.
. Czasem rabat dotyczy wszystkich towarów, a czasem tylko konkretnej linii. Niekiedy klient musi spełnić określony warunek, aby kod zadziałał - na przykład dokonać zakupów za minimum 200 zł. Kody rabatowe funkcjonują więc na zasadach podobnych, jak tradycyjne sklepowe promocje
- pisał red. Wojciech Maroszek w swoim artykule na łamach portalu forbes.pl. Pytanie tylko, gdzie znaleźć kody promocyjne, które na pewno zadziałają?

Kod promocyjny? Przede wszystkim w sieci!

Kodów promocyjnych warto szukać przede wszystkim w oficjalnych kanałach komunikacyjnych danej firmy - na jej stronie internetowej, profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie, w rozsyłach newsletterach i mailingach, czasem także na publikowanych w różnych miejscach w sieci reklamach graficznych, czyli tzw. bannerach. Jest to z pewnością jedno z najbardziej sprawdzonych i bezpiecznych źródeł.

Inną możliwością jest regularne zaglądanie na portale internetowe, które specjalizują się w udostępnianiu klientom kodów promocyjnych do różnych firm - w sieci jest ich obecnie naprawdę wiele. Korzyści z ich funkcjonowania ma każdy. Klient oszczędza, firma zyskuje klienta, a portal internetowy zarabia na prowizji, jeśli klient dokona zakupu po przekierowaniu z danej strony i z użyciem określonego kodu.

Kod promocyjny do bukmachera też się opłaca

Warto rozglądać się także za serwisami sprawdzonych i zaufanych partnerów przedsiębiorstw z określonych branż. Dla przykładu - strona LegalSport.pl jest partnerem legalnych firm bukmacherskich działających na terenie naszego kraju i można na niej znaleźć informacje o oferowanych przez nich kodach bonusowych (tutaj do pobrania >> jeden z najlepszych kodów bukmacherskich ). Działają one na podobnej zasadzie jak kody promocyjne, ale zamiast rabatu gracz otrzymuje tzw. bonus bukmacherski, czyli dodatkową sumę pieniędzy, którą następnie może przeznaczyć na obstawianie zakładów wzajemnych. Kod promocyjny uzyskany w tego typu miejscach z pewnością zadziała poprawnie! Co ważne, kod bonusowy LEGALSPORT jako jedyny na rynku działa u wszystkich legalnych bukmacherów, zapewniając u każdego z nich lepsze warunki bonusu na start,

To jednak ciągle nie wszystko. Bardzo często kody bonusowe, rabatowe czy promocyjne znaleźć można w materiałach drukowanych, takich jak gazetki czy ulotki. Jest to szansa, by trafić z ofertą do klientów, którzy niekoniecznie spędzają czas w sieci na wyszukiwaniu promocji, ale jednak od czasu do czasu zdarza im się zrobić zakupy przez Internet.

OLG
Tagi: kod promocyjny, bonus, rabat
go to top