Ruszyły zapisy na bełchatowską „Piętnastkę” - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ruszyły zapisy na bełchatowską „Piętnastkę”
Data dodania: 2018-08-08 12:06:18
Ruszyły zapisy na bełchatowską „Piętnastkę”
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Na 90 dni przed startem 22. edycji biegu ulicznego „Bełchatowska Piętnastka” organizatorzy rozpoczęli zapisy uczestników. Czeka na nich blisko 1500 pakietów startowych. To ostatni, trzeci bieg z cyklu „Triady Bełchatowskiej”.

„Bełchatowska Piętnastka” odbędzie się 4 listopada i po raz kolejny prowadzić będzie ulicami naszego miasta, m.in.
. Dąbrowskiego, Czyżewskiego, Sienkiewicza, Staszica, Okrzei. Start i meta zlokalizowane będą przy hali „Energia”, gdzie mieścić się będzie Biuro Zawodów. Głównemu dystansowi – 15 km – towarzyszyć będzie Bieg Rekreacyjny na 5 km.

 Zgodnie z poprzednimi latami w trakcie zapisów przewidziane są różne opłaty wpisowe. W związku z tym zachęcamy do jak najszybszego zarejestrowania się na „Piętnastkę”, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo parę złotych i będą mieli pewność, że nie zabraknie dla nich miejsca na starcie. Dziś wpisowe to 45 zł, dlatego zachęcam do rejestracji i przygotowania optymalnej formy na początek listopada – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Do końca września opłata ta wynosi 45 zł. Następnie do 21 października będzie to 55 zł, a później do końca miesiąca 65 zł.  Rejestracja zawodników na stronie http://www.timerecords.pl/.

MCS / JR
Tagi: piętnastka, Bełchatów, zapisy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top