Zignorował znaki na remontowanej drodze i wylądował w wykopie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Zignorował znaki na remontowanej drodze i wylądował w wykopie
Data dodania: 2018-08-07 15:29:35
Zignorował znaki na remontowanej drodze i wylądował w wykopie
Zignorował znaki na remontowanej drodze i wylądował w wykopie Zignorował znaki na remontowanej drodze i wylądował w wykopie
Źródło zdjęcia: KPP Radomsko
Nie zauważył znaków informacyjnych oraz kończącej się asfaltowej nawierzchni i wjechał w budowany przepust wodny. Dwie osoby trafiły do bełchatowskiego szpitala.
.


Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 sierpnia na remontowanym odcinku drogi, pomiędzy Kamieńskiem a Kaliskiem. Według wstępnych ustaleń 44-letni kierowca zignorował znaki drogowe zakazujące ruchu na remontowanym odcinku drogi i zjechał do poprzecznego wykopu.

Dwie osoby podróżujące z mężczyzną zostały przewiezione do szpitala w Bełchatowie.

- Zwracamy się do wszystkich zmotoryzowanych oraz pieszych o przestrzeganie obowiązujących w ruchu drogowym przepisów i zasad a także o dalekowzroczność w swoim zachowaniu. - informują policjanci.

JR
źródło: KPP Radomsko
Tagi: zignorował znaki, koniec asfaltu, Kalisko, Kamieńsk
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top