Kolizja na ulicy Wojska Polskiego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Kolizja na ulicy Wojska Polskiego
Data dodania: 2018-07-31 16:31:18
Kolizja na ulicy Wojska Polskiego
Kolizja na ulicy Wojska Polskiego Kolizja na ulicy Wojska Polskiego Kolizja na ulicy Wojska Polskiego Kolizja na ulicy Wojska Polskiego
Źródło zdjęcia: JK
To kolejna kolizja na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego - Kolejowa. Kiedy ruch jest nasilony często kierowcy mają problem, aby wyjechać z ulicy Kolejowej. Dodatkowym utrudnieniem są wyznaczone objazdy związane z budową ronda.

Kilka minut po godzinie 15:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki BMW i Volkswagen.
. Kierujący pojazdem marki Volkswagen chciał włączyć się do ruchu. Wyjeżdżając z ulicy Kolejowej uderzył w jadące Wojska Polskiego BMW. Prawdopodobnie kierowcę Passata przepuszczali inni kierowcy, aby wyjechał. Żadna z osób nie została poszkodowana. Kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi. Strażacy zabezpieczyli pojazdy i usunęli płyny, które rozlały się na drodze. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

link do zdjęć - https://photos.app.goo.gl/UDR2W7awuasKXYij8

JK
Tagi: bmw, volkswagen , wypadek, kolizja, wojskapolskiego, kolejowa, belchatow
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top