UWAG! Wilki w okolicach Bełchatowa? Jak się zachować? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 23 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
UWAG! Wilki w okolicach Bełchatowa? Jak się zachować?
Data dodania: 2018-07-25 15:00:54
UWAG! Wilki w okolicach Bełchatowa? Jak się zachować?
Źródło zdjęcia: pixabay
Wilki w powiecie bełchatowskim? Jak się zachować przy bliskim spotkaniu z wilkiem?

Wilki prawdopodobnie były widziane przez mieszkańców w lasach w miejscowości Cisza (gmina Kluki) oraz na terenie gminy Szczerców.
Jak na razie nie ma zgłoszeń do Nadleśnictwa w Bełchatowie o wilkach. Jarosław Zając z Nadleśnictwa nie wyklucza jednak, że mogły być one widziane na terenie powiatu bełchatowskiego.
.

Jak zachować się w przypadku spotkania z wilkiem?
- Zdrowa zwierzyna dzika unika kontaktu z człowiekiem, wilki również. W przypadku spotkania przede wszystkim należy zachować spokój. Obie strony powinny oddalić się w swoją stronę. Przede wszystkim należy zachować spokój. Jeżeli wilk będzie odchodził, udać się w przeciwnym kierunku. - informuje Jarosław Zając z Nadleśnictwa Bełchatów.

JR
Tagi: wilki, powiat bełchatowski, Szczerców, Kluki
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Więcej pijmy, to niedługo pod Szczercowem i Klukami nawet dzikie żyrafy i hipopotamy będą podchodzić pod lokalne sklepy ..., wilka widzieli ... pępek mi się rozwiązał ...
  Autor:blona Data: 2018-07-27 21:52:40
 • znowu brednie, a o wilkach ktore sa za****owane i wypuszczone nic? slabe info i gdzies juz to czytalem
  Autor:michalski Data: 2018-07-26 19:57:16
 • An jeśli wilk zaatakuje to się bronić.
  Autor:Andy Data: 2018-07-26 09:50:57
 • Spróbuj, spróbuj, na szczęście po IP komputera dojdą do Ciebie i może zamkną na długo, bo wilki są na szczęście w tym kraju wciąż pod ochroną. A swoją drogą należy po prostu nie panikować, wilk boi się ludzi bardziej niż czegokolwiek innego. Nie atakują bezmyślnie, w przeciwieństwie do niektórych tzw. ludzi.
  Autor:ktoś Data: 2018-07-25 21:17:03
 • Czas więc przetestować wiatrówkę w warunkach bojowych...
  Autor:łowca Data: 2018-07-25 19:57:03
go to top