Okradli jednostkę OSP. Strażacy nie mogli wyruszyć na pomoc - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 20 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Okradli jednostkę OSP. Strażacy nie mogli wyruszyć na pomoc
Data dodania: 2018-07-18 14:09:11
Okradli jednostkę OSP. Strażacy nie mogli wyruszyć na pomoc
Okradli jednostkę OSP. Strażacy nie mogli wyruszyć na pomoc Okradli jednostkę OSP. Strażacy nie mogli wyruszyć na pomoc
Źródło zdjęcia: Facenook/OSP Drużbice
Dziś w nocy doszło do włamania w jednostce OSP Drużbice. Strażacy rano nie mogli wyruszyć na pomoc do wypadku drogowego.

Do włamania z kradzieżą doszło dziś w nocy. O zaistniałej sytuacji policjantów poinformował prezes OSP. Strażacy z OSP Drużbice byli zadysponowali do wypadku drogowego.
. Pierwszy w jednostce stawił się prezes, który zauważył, że doszło tam do włamania. Były uszkodzone drzwi, jednakże sprawca, bądź sprawcy tymi drzwiami się nie dostali. Weszli do pomieszczenia oknem.

- Wstępnie straty oszacowane są na 100 tysięcy złotych. Najdroższy z tych skradzionych sprzętów to zestaw do ratownictwa technicznego za kwotę około 60 tysięcy złotych. - informuje Marta Płomińska z KPP Bełchatów.

Trwają dalsze czynności policyjne. Jest zabezpieczony monitoring.

- Wszelkie osoby, które zauważyły jakiś nieznany pojazd lub coś podejrzanego proszone są o kontakt z policją. - dodaje Marta Płomińska.

JR
Tagi: okradli, OSP, Drużbice, strażacy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Żeby Ci się ****y złodzieju dom spalił!
    Autor:nonie Data: 2018-07-18 21:27:20
go to top