Zalana piwnica - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 17 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Zalana piwnica
Data dodania: 2018-07-13 08:30:14
Zalana piwnica
Źródło zdjęcia: JK
Intensywne opady dla strażaków oznaczają ogrom pracy, gdzie każda sekunda jest cenna. Podtopienia i zalania nie są dla nich obce.

Wczoraj około godziny 21:00  dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zalanej piwnicy na osiedlu Dolnośląskim w bloku 101.
. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Po dojechaniu na miejsce strażacy przystąpili do rozeznania się w sytuacji. Okazało się, że piwnicy pękła rura i to była główna przyczyna zalanej piwnicy. Strażacy przystąpili do wypompowania wody. Na miejsce wezwano zarządcę bloku. Po dojechaniu pod wskazane miejsce zarządcy miejsce przekazano hydraulikowi, który zabezpieczył pęknięcie.

JK
Tagi: piwnica, powódź, zalania, straż pożarna, dolnoslaskie 101
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top