Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi
Data dodania: 2018-07-11 17:33:06
Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi
Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi Nikczemne i bolszewickie działania zarzuca wójt wójtowi
Źródło zdjęcia: Gmina Kleszczów
Na konferencji prasowej, zwołanej 10 lipca przez wójta Gminy Bełchatów, Kamila Ładziaka padły nieprawdziwe informacje zadaniem wójta gminy Kleszczów Sławomira Chojnowskiego,
do których odnosi się w ostrych słowach w wydanym w dniu dzisiejszym oświadczeniu.


Na ww konferencji prasowej wójt Gminy Bełchatów, Kamil Ładziak przekonywał mieszkańców do pomysłu zmiany granic gmin.
. Pomysł ten miałby jakoby wyprowadzić Gminę Bełchatów z długów a Gminie Kleszczów przysporzyć korzyści.

Jak czytamy w nadesłanym do lokalnych mediów oświadczeniu, Kamil Ładziak przedstawiając wyliczenia „ okłamał dziennikarzy, a za ich pośrednictwem mieszkańców powiatu bełchatowskiego”.

Wójt Gminy Kleszczów działania zmierzające do zmiany granic gmin nazwał nikczemnymi i bolszewickimi.

Przypomnijmy, że pomysł ten lobbuje posłanka Małgorzata Janowska, która projekt zmian granic gmin w powiecie bełchatowskim ma zamiar złożyć na ręce premiera Mateusza Morawieckiego.

Cały tekst oświadczenia wydanego przez Sławomira Chojnowskiego wójta Gminy Kleszczów zamieszczamy na zdjęciach powyżej.

GW
Tagi: Zmiana, granic gmin, powiat, bełchatowski, Janowska, Ładziak, Chojnowski, wójt, posłanka, Morawiecki
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Ciekawe że Pani poseł do sejmu dostała się fuksem i teraz fuksem chce wzbogacić gminę. Po co to robi?Też teraz ma nadzieję że na cudzym nieszczęściu coś ugra? Robi koalicję z Ładziakiem?
  Autor:Dow****ny Data: 2018-07-13 08:22:17
 • Zabiorą Kleszczowowi to co sobie wymyślili. Jak już zaczęli, to ktoś wreszcie zabierze. Zrobią z tego temat kampanii wyborczej. Zbiją niektórzy kapitał polityczny a ciemny lud ich poprze. Zresztą konsultacje społeczne też Bełchatów wygra, bo ma więcej mieszkańców. Prosta matematyka. Złodziej jak widzi, że ktoś jest bogaty, to zaraz myśli jak go pozbawić części majątku. I tu jest tak samo. Tylko zgodnie z literą prawa, bo to polityka. Ale to takie samo złodziejstwo, tylko przebrane dla niepoznaki.
  Autor:karamba Data: 2018-07-12 10:58:58
 • Komunę wymyślili tacy właśnie zazdrośnicy. Jak inni mają więcej, to trzeba im zabrać, żeby było sprawiedliwie, czyli po równo. Nawet zrobili rewolucję o to. Nie może mieć nikt więcej. Wrodzona pazerność ludziom nie pozwala spokojnie na to patrzeć.
  Autor:socjo Data: 2018-07-12 10:50:40
 • Jak duża kasa, to zaraz znajdzie się chętny co by też ją przytulił, a powód to się wymyśli.
  Autor:sęp Data: 2018-07-12 10:42:39
 • Kasa z ogromnych podatkow gminy Kleszczow juz dawno powinna byc zadysponowana dla osciennych gmin.Ktos kiedys dokonal administracyjnego podzialu gmin a na jakiej podstawie? Czy byly konultacje spoleczne, czym sie kierowano? To absurdalne, ze Elektrownia Belchatow czy Slok naleza do Kleszczowa.
  Autor:Ciekawy Data: 2018-07-12 08:53:52
go to top